Montovaný dom ECO - 117

Popis

Tri spálne, veľké spoločenské priestory a teplo domáceho krbu- to všetko nájdete v montovanom nízko-energetickom drevodome Eco 117. Tento dom na predaj sa rozkladá na ploche 119,92m2, čo ho zaraďuje medzi rozmernejšie stavby spoločnosti SEVY.

   Montovaný dom na kľúč Eco 117 je naprojektovaný pre nadštandartné potreby obyvateľov domu. Hneď pri vstupe do domu je v priestoroch zádveria situovaný šatník, ktorý odbremení vás aj vašich hostí od kabátov a zároveň zostane tento priestor stále priechodný a opticky uprataný.

   Jednopodlažný dom je vďaka svojej veľkosti vhodný aj pre početnejšiu rodinu, čomu zodpovedá počet spální. Dve menšie a jedna väčšia spálňa sa nachádzajú hneď vedľa seba. K pohodliu obyvateľov domu prispieva aj poloha kúpeľne, ktorá je umiestnená v spálňovej časti domu.

   V kúpelni nájdete vybavenie v podobe rohovej vane, sprchového kútu a umývadla. Navyše je súčasťou kúpeľne malé okno, ktoré prispeje k rýchlemu odstráneniu vodnej pary z miestnosti, a teda aj zamedzí tvorbe vlhkosti a následným ďalším komplikáciám. Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatná miestnosť s toaletou.

   Na chodbe, ktorá spája spálňovú a spoločenskú časť domu, sa nachádza priestor pre šatník, respektíve inak využiteľný priestor. Spálňová a spoločenská časť domu sú oddelené dvermi. Tie zabezpečia absolútne súkromie pre obyvateľov domu, čo je výhodné najmä v prípade, že v dome žije menšie dieťa.

   Spoločenskú časť domu tvorí kuchyňa s miestnosťou na potraviny, ďalej jedáleň s prístupom na terasu a tiež obývacia miestnosť, rovnako s prístupom na vonkajšiu terasu, vďaka čomu je táto časť domu nádherne presvetlená. Je to miesto ideálne na nezabudnuteľné rodinné okamihy. Veľkým pozitívom obývacej miestnosti je aj krb, ktorý dotvára obraz až gýčovej rodinnej idyly. Krb si majitelia domu zamilujú aj kvôli jeho výhrevným schopnostiam.

   Nízko-energetický montovaný dom na kľúč Eco 117 je tým pravým miestom pre vašu rodinnú pohodu.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Realizácia

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk

Cenník

Základová doska
9 500 €
Na kľuč
65 900 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.