Montovaný dom MODERN 1

Popis

Štýlové bývanie a moderný vzhľad sú silnými zbraňami montovaného domu Modern-101, ktorý navyše so svojim ekologickým riešením stavby patrí k favoritom na spokojné bývanie. Dom Modern-101 zaujme najmä fanúšikov čistých línii a jednoduchých riešení. A pri výbere domu je zásadné rozhodnutie, či má klient záujem o stavbu so sedlovou alebo rovnou strechou. Tento dom aj vďaka rovnej streche pôsobí mierne extravagantne, stále však veľmi útulne a zaujímavo.

   Na celkovej úžitkovej ploche 118,30m2 je rozložený priestranný byt s tromi spálňami, dvomi kúpeľňami, samostatnou toaletou a s terasou o veľkosti 10,4m2. Dom vďaka dispozičnému riešeniu poskytuje svojim obyvateľom komfort vo viacerých ohľadoch. Už len samotný fakt, že sú oddelené chodbou spoločenské priestory a spálňová časť domu, vytvára hranicu medzi priestorom pre návštevy a priestorom, ktorý je určený len pre obyvateľov domu. Chvíle rodinnej pohody si majitelia montovaného domu Modern-101 budú môcť vychutnávať v otvorenom priestore, ktorý tvorí rozľahlá kuchyňa s jedálňou. Tá má spoločnú krátku priečku s obývačkou, čo prináša objektívnu praktickú výhodu, keď čiastočne odstraňuje hluk z kuchyne. Z obývačky je umožnený vstup na terasu. Hoci sú tri spálne prakticky rovnocenné, čo sa týka priestoru, jedna je predsa niečím výnimočná a to samostatným vstupom do kúpeľne a vstupom na terasu. Ostatné dve spálne majú prístup do veľkej kúpeľne s dvomi umývadlami, sprchovým kútom a vaňou. Navyše je v tejto časti domu umiestnený šatník, na ktorý nedáte dopustiť a technická miestnosť.

   Montovaný dom Modern-101 splní predstavy o komfortnom bývaní aj náročným zákazníkom. Nadštandartne riešené priestory a atraktívny vzhľad zaručia pohodlie pre obyvateľov domu.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
11 160 €
Na kľuč
74 900 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk