Montovaný dom ECO - 101

Popis

Výhodná cena, praktické dispozičné riešenie sa spájajú v montovanom drevodome na predaj Eco 101. Je to stavba, ktorá má všetky výhody bývania v dome s menšou rozlohou, ktorá dáva domu bytovú atmosféru a útulnosť. Vaša rodina bude mať svoje súkromie a pohodlie vlastného domu.

   Dom disponuje dvomi, veľkostne takmer totožnými spálňami. Tie sú umiestnené priamo vedľa seba. Vstupná chodba rozdeľuje dom na dve časti- spálňovú a spoločenskú. Takže dom napriek menšej ploche ponúka absolútne súkromie v oboch spálňach, zatiaľ, čo oddelený spoločenský priestor zostáva otvorený. Opticky priestor pôsobí oveľa priestrannejšie. Navyše má každá izba okno minimálne jedno okno a priestory sú príjemne presvetlené, čo dotvára pocit pohodlia domova.

   V montovanom dome Eco 101 je priamo oproti spálňam umiestnená kúpeľňa s klasickou vaňou, toaletou a umývadlom. Spoločenský priestor tvorí ďalej kuchyňa s miestnosťou na potraviny a pomerne veľkým pracovným priestorom, ktorý ocení každý kuchár. Kuchyňa je prepojená s jedálňou a obývacou miestnosťou.

   Ďalšou výhodou montovaného drevodomu je veľká terasa s tromi vchodmi-  z obývacej miestnosti, zo spálne a rovnako je možné na terasu prejsť aj priamo zo vstupnej haly, prechodom cez technickú miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako odkladacia miestnosť na rôzne náradie a záhradnú techniku. Využitie terasy závisí tiež od požiadaviek samotných majiteľov. Prístrešok bude rovnako dobrým priestorom pre záhradné rodinné oslavy, ale je možné ho využiť aj ako prekrytú plochu pre váš automobil.

   Drevodom na predaj Eco 101 si získa sympatie už na prvý pohľad svojím zovňajškom, pretože pôsobí ako malebný domček, v ktorom sa budú cítiť jeho nový majitelia dobre. V kombinácii s nízkymi nákladmi na údržbu domu, rovnako aj na stavbu je práve montovaný dom Eco 101 ideálnym riešením pre menšie rodiny, ktoré túžia po vlastnom dome za rozumnú cenu.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
7 285 €
Na kľuč
53 390 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk