Montovaný dom ECO - 106

Popis

Nízko-energetický montovaný drevodom Eco 106 predstavuje jednopodlažný dom so zaujímavou realizáciou priestoru, ktorá nabáda, aby členovia žijúci v tomto dome spoločne využívali priestory, čo vedie k podpore rodinného života, no na druhej strane ponúka montovaný dom dostatok priestoru a pohodlia pre jeho obyvateľov.

   Najväčšiu plochu zaberajú spoločenské priestory, ktoré sú situované v strednej časti domu. V prípade stavby Eco 106 si prídu na svoje najmä milovníci veľkej obývacej izby, ktorá možno kladie väčšie nároky na technické vybavenie ako väčšia televízna obrazovka, ozvučenie miestnosti, ale to sú práve veci, ktoré dávajú tejto izbe svoje čaro. Navyše je tu umiestnená aj jedáleň, kde sa majitelia domu nemusia báť pohostiť aj väčšiu skupinu ľudí. Menšie rozmery má kuchyňa, stále tam gazdinka nájde všetko to, čo potrebuje a v tomto prípade je veľkou výhodou aj miestnosť na potraviny.

   Z obývacej miestnosti je prístup na vonkajšiu terasu, bez ktorej by bývanie v dome bolo ochudobnené o terasové party a letné posedenia. V prípade domu Eco 106 však nič podobné nehrozí a vám už nič nebude brániť, aby ste si svoj dom užívali plnými dúškami.

   Montovaný drevodom Eco 106 má tri spálne, z ktorých sú dve vytvorené ako detské izby a sú umiestnené vedľa seba a potom na opačnej strane domu je spálňa, ktorá má zase tú výhodu, že má priamo vedľa kúpeľňu a toaletu. V prípade, že je predpoklad, že dom bude obývať väčší počet ľudí, je celkom podstatné, aby bola toaleta a kúpeľňa oddelenými miestnosťami, keďže ak by boli prepojené, môže sociálne zariadenia v jednom čase využívať len jedna osoba. Takže dlhý kúpeľ môže ľahko spôsobiť ostatným členom nepríjemnosti. Kúpeľňa je rovnako prispôsobená pre väčšiu rodinu. Disponuje dvomi umývadlami. rohovou vaňou a sprchovým kútom.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
8950 €
Na kľúč
64 900 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk