Montovaný dom MODERN 2

Popis

Dokonale využitý priestor pre pohodlné bývanie s atraktívnym zovňajškom poskytuje montovaný dom Modern 2, ktorý svojou rozlohou 83m2 predstavuje kvalitné rodinné bývanie v modernom štýle.
Tento projekt drevodomu je vhodnou alternatívou pre menšie rodiny k čomu ho predurčuje najmä dispozičné riešenie a navyše je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí uprednostňujú menšie domy, zaujímajú sa o ekologické bývanie a jednou z veľkých výhod montovanej stavby je aj rýchlosť realizácie projektu.

   Napriek ekologickým vlastnostiam stavby dominujú už na prvý pohľad v dome veľké okná na oboch spálňach a s preskleným vstupom na terasu, kde si majitelia budú užívať spoločné chvíle letných večerov.
Montovaný dom Modern 2 je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby svojich obyvateľov vo všetkých smeroch. Za vstupom do domu sa nachádza zádverie, respektíve chodba so vstupom na toaletu, ktorá je od zvyšku domu oddelená ďalšími dvermi, čím projektant zamedzil úniku tepla v zimných mesiacoch.

   Spoločenské časti domu tvorí kuchyňa nepravidelných tvarov s priestorom pre jedálenský stôl, špajzou a veľkou obývacou miestnosťou so vstupom na terasu. Blízkosť kuchyne s terasou je v tomto prípade vítanou výhodou. Ďalšia chodba vedie do spálňovej časti domu, kde sú umiestnené dve, veľkosťou rovnocenné, spálne a kúpeľňa s dvomi umývadlami a vaňou, ktorá je určená pre potreby obyvateľov domu. Návštevy môžu využívať toaletu vo vstupnej chodbe, čo podporuje prioritu súkromia pre domácich.

  Aj menšia plocha, keď jej usporiadanie majú v rukách projektanti spoločnosti SEVY dokáže pôsobiť priestranne. Navyše sa tým znižujú nároky na veľkosť pozemku, a teda aj celkové náklady na stavbu. Montovaný dom Modern 2 predstavuje bývanie s nižšou finančnou záťažou a vyšším štandardom.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
9 400 €
Na kľuč
62 800 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk