Montovaný dom ECO - 109

Popis

Desia vás obrovské domy s množstvom izieb, kde by ste sa mohli pri horšej orientácii strácať? V montovanom dome na kľúč Eco 109 vám nič podobné nehrozí. Je to „šikovný“ dom, ktorý predstavuje spojenie menšieho domu s veľkosťou 81,71 m2 a luxusne priestranných izieb s možnosťou vlastnej realizácie v podobne rozdelenia izieb. Drevodom na predaj ponúka hneď dve možnosti rozdelenia priestorov. V projekte je najväčšou miestnosťou s rozlohou 20,93m2 práve obytná hala, ktorá môže byť naozaj nezvyčajne veľkým vstupným priestorom, kde môžu byť dominantným prvkom bytové doplnky a nábytok a obývacia izba, teda istý spoločenský priestor pre všetkých môže byť osobitne vsadený do jednej z izieb, pričom by zostávala v dome jediná spálňa.

   V prípade, že budú budúci majitelia a obyvatelia domu potrebovať okrem spálne aj detskú izbu, je možnosť umiestniť obývaciu izbu do obývacej haly. Báť sa prievanu v miestnosti nemusia, keďže dom je naprojektovaný tak, aby sa podobnému efektu zamedzilo. Pred vstupnými dverami je vytvorené závetrie, ktoré chráni vstupnú halu. Priamo zo vstupnej haly sa vchádza na vonkajšiu terasu. Tá s rozmermi presahujúcimi 9,33m2 uspokojí aj náročnejších klientov.

   Montovaný dom Eco 109 disponuje veľkou kuchyňou prepojenou s jedálenským kútom. Hneď vedľa kuchyne je miestnosť určená na potraviny, ktorú ocení nejedna gazdinka. Strategicky, medzi spálňami a spoločenskou časťou domu, je umiestnená kúpeľňa, ktorá v sebe ukrýva aj dve umývadlá, rohovú vaňu, sprchový kút a toaletu. Spoločnosť SEVY sa orientuje na montované drevodomy s prihliadnutím na ich nízkoenergetický charakter, čo prináša majiteľov stavby okrem rýchleho bývania aj ďalšie výhody v podobe nízkych nákladov na stavbu, ktorú Vám len odovzdáme s kľúčom od domu a rovno sa môžete sťahovať do polozariadeného domu. Navyše pre drevodomy sú charakteristické aj nízke náklady na bývanie.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
6 680 €
Na kľuč
51 100 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk