Montovaný dom ECO - 110

Popis

Nízkoenergetický jednopodlažný dom ECO 110 je obdĺžnikového tvaru a pôsobí veľmi elegantne. Na prvý pohľad montovaná stavba menších rozmerov sa vďaka rozumnému rozdeleniu priestorov zmení po prekročení prahu vchodových dverí na dom, ktorý poskytuje všetok komfort pre jeho obyvateľov.

   Celé prízemie objektu je usporiadané pre fungovanie dennej časti bytu. Mnohé staršie stavby sú dôkazom toho, že nie je dôležité, aby mal dom veľkú rozlohu, ale podstatné je, aby bol priestor správne dispozične vyriešený. Dominantným priestorom v drevodome ECO 110 je veľká obytná hala, ktorá zahŕňa obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Veľká obývacia izba bude obľúbeným priestorom ako pre návštevy, tak aj pre samotných domácich, ktorí si budú môcť spolu v týchto miestach vychutnávať spoločné chvíle. Projekt rodinného domu nezabúda ani potreby domácich gazdiniek. Tie určite ocenia špajzu situovanú priamo pri kuchyni, čím je zabezpečený priamy prístup k uchovávaným potravinám.

   Súčasťou domu sú tri spálne, z toho dve sú v projekte naplánované ako detské izby. V kúpeľni, ku ktorej majú prístup obyvatelia všetkých troch spální, sa nachádza vaňa aj toaleta. Montovaný dom ECO 110 má obytnú plochu o veľkosti 70,5 m2.

   Výhodou montovaného domu je možnosť vybrať si svoj budúci domov podľa obrázka. Stačí si vybrať jeden z domov na predaj, ktoré v našej ponuke tvoria montované drevodomy a môžete sa sťahovať ešte skôr ako ste pôvodne predpokladali. Čakanie na to, kým sadne stavba je v prípade montovaného domu minulosťou.

   Nízkoenergetický drevodom ECO 110 je správnou voľbou pre ľudí, ktorý majú radi svetelné priestory, s rozumným dispozičným riešením. Krásna krytá terasa je príjemný miestom na vychutnávanie voľných chvíľ. V tomto drevodome sa na terasu dostanete priamo z obývacej miestnosti, s čím súvisí aj jednoduchý prechod do kuchyne. Montovaný nízkoenergetický dom ECO 110 je ideálnou možnosťou, ktorá šetrí priestor aj peňaženky svojich majiteľov a zároveň im dopraje luxus vlastného domu so všetkými výhodami, ktorý s tým súvisia.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
6 980 €
Na kľuč
54 900 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk