Montovaný dom ECO - 112

Popis

Svetelný a nízkoenergetický typ domu Eco 112 ponúka svojim majiteľom ozajstný komfort bývania. Je vhodný pre zákazníkov, ktorý majú radi veľké priestory bez obmedzení. Projekt domu je urobený tak, aby uspokojil aj najnáročnejších klientov.

   Dom vyniká jednoduchým architektonickým riešením a účelným riešením pôdorysu, čím vie byť úsporný, no zároveň vám ponúkne komfort troch izieb, z ktorých dve izby sú situované priamo vedľa seba a ďalšia spálňa je umiestnená priamo pri vchode. Práve poloha v dome túto spálňu predurčuje ako vhodného kandidáta na hosťovskú izbu. V dome nájdete samostatnú toaletu a veľkú kúpeľňu s rohovou vaňou a dvoma umývadlami. Tie ocenia najmä početnejšie rodiny. Kuchyňa s rozsiahlym pracovným priestorom a špajzou hneď vedľa kuchyne poteší zase praktické gazdinky.

   Vďaka prepojeniu kuchyne s jedálňou a obývacou izbou pôsobí dom vzdušne a otvorene. Dom Eco 112 svojím dispozičným riešením poskytuje priestor pre domácich pánov, ktorí pri zariaďovaní sa môžu nechať unášať svojou fantáziou bez priestorových obmedzení. Ak hľadáte moderné bývanie pre svoju rodinu je práve tento dom na kľúč pre vás správnou voľbou.

   Ďalšou výhodou tohto nízkoenergetického montovaného domu je aj presklená časť jedálne, ktorá rozjasní celú jedáleň, obývačku aj kuchyňu a umožní veľmi príjemný priamy kontakt s okolím domu. Presklená stena nahradí terasu v zime z tepla domova si môžete užívať pohľad na zasnežené stromy. Je to určite ideálne miesto, kde odštartujete svoj deň pozitívne naladení.

   Teplo rodinného krbu v tomto dome nie je len zaužívaným slovným spojením, ale skutočnosťou. Chladné zimné večery si budete môcť vychutnávať popíjajúc teplý čaj v obývačke hľadiac na horiaci krb. Podobné výnimočné okamihy čakajú na nových majiteľov drevodomu Eco 112, ktorý je schopná spoločnosť SEVY postaviť v krátkom čase so zárukou kvality. Sen o posedeniach pri krbe nemusí byť vôbec vzdialenou predstavou, ale príjemnou realitou. Aj to je jedna z výhod montovaných stavieb.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
9 700 €
Na kľuč
61 900 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk