Montovaný dom ECO - 121

Popis

Hľadáte rodinné bývanie, kde sa budete cítiť príjemné a váš domov vám bude poskytovať absolútne pohodlie? V tom prípade je montovaný dom Eco 121 pre vás správnou voľbou. Bývať môžete rýchlo a bezstarostne, o čo sa postará spoločnosť SEVY, ktorá vám odovzdá dom na kľúč a vašou starosťou bude už len si svoje bývanie zútulniť nábytkom a môžete sa nasťahovať.

   Už na prvý pohľad pôsobí nízkoenergetický dom Eco 121 veľmi malebne. Svoju zásluhu na tom má aj ihlanová strecha a fakt, že ide o menšiu stavbu. Napriek veľkým oknám, ktoré dodávajú domu svetelnosť, je to dom, ktorý kladie dôraz na ekologické využívanie energií, čo sa napokon prejaví aj na finálnych nákladoch na bývanie.

   Malá hala za vstupom do domu ponúka úložný priestor na kabáty a topánky. Zo vstupnej haly vedú dvere do spoločenskej časti domu, kde sú situované v otvorenom priestore jedáleň, kuchyňa a obývacia miestnosť. Rodinným chvíľam pri nedeľnom obede dotvorí atmosféru krb, ktorý je umiestnený priamo oproti jedálenskému stolu. Kuchyňa s rohovou linkou a vstupom do špajze má spolu s obývacou miestnosťou spoločný vstup na terasu, ktorá bude zaručene obľúbeným miestom obyvateľov domu na dlhé letné večery.

   Montovaný dom Eco 121 je vhodný pre menšie rodiny s deťmi, čomu nasvedčuje počet spální. Tri samostatné spálne uspokoja zaručene všetky predstavy o rodinnom bývaní. Určitý komfort domu dodáva aj samostatná toaleta a priestranná kúpelňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom.

   Obytná plocha domu je 63,04m2, no v tomto prípade určite nejde o žiaden hendikep, ale výhodu. Montovaný dom Eco 121 pôsobí veľmi šikovne a zároveň tieto priestory, aj vďaka dispozičnému riešeniu, ponúkajú pohodlie pre všetkých obyvateľov domu.

Poznámka

Naša spoločnosť SEVY, ponúka svojim klientom okrem typizovaných domov aj možnosť bezplatného nacenenia akéhokoľvek projektu. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Cenník

Základová doska
8 000 €
Na kľuč
59 900 €

Riešite financovanie Vášho nového domova?

Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu.

Kontakt:

SEVY s.r.o.

Národná 18

010 01 Žilina

+421 911 906 573

info@sevy.sk